“कोहलपुर ट्यालेन्ट हन्ट २०१९” ले जन्मायो तिन विधाका स्टारहरू

नेतृत्व संस्थाले युवाको प्रतिभा खोज्दै

भानु खबर, कोहलपुर / नेतृत्व संस्थाको आयोजनामा भएको “कोहलपुर ट्यालेन्ट हन्ट २०१९” को मोडलिङ तर्फमा स्वस्तिका शाही र डान्सिङ तर्फ पवन ओली र गायन विधाको उपाधि लोकेश विश्वकर्माले ताज हात पर्न सफल भएका छन । कोहलपुरको होटल सेन्ट्रल प्लाजामा सम्पन्न भएको उक्त हन्टमा मोडलिङ , गायन र डान्सिङ गरि तीन विधाबाट एक-एक जना विजेता घोसित गरिएको थियो। जस अन्तर्गत मोडलिङ तर्फको फस्ट रनरअप स्वस्तिका सापकोटा बनिन। त्यस्तै, डान्सिङ तर्फ फस्ट रनरअप समिक्षा सिन्जाली अनि सेकेन्ड रनरअप एलिस हमाल बन्न सफल भए। गायन विधामा एस्टर सुनारले फस्ट रनरअप र पूजा शाहीले सेकेन्ड रनरअपको उपाधि हात पारेको आयोजक संस्थाले जनाएको छ ।
“कोहलपुर ट्यालेन्ट हन्ट २०१९” को ग्रान्ड फिनालेको निर्णायकमा प्रमोद डिजी, महेन्द्र सेढाई ,सन्तोष सोति मगर, सचिना राना र कृतिका उप्रेती रहेका थिए। भने ड्रेस डिजाईनर अस्मिता शर्मा,मेकुप आर्टिस्ट बेबी श्रेष्ठ रहेका थिए । मोडलिङ तर्फमा बिजेता स्वस्तिका शाहीलाइ नेपालगन्ज ट्यालेन्ट हन्ट विजेता प्रचारिका केसीले क्राउन लगाइदिएकी थिइन।फिनालेको होस्ट नेपालगन्जका चर्चित सन्चारकर्मी रबि बस्नेतले गरेका थिय । नेतृत्व संस्था बाँकेमा युवाको प्रतिभा पहिचानको लागि बिभिन्न कार्यक्रम संचालन गर्दै आएको छ ।नेतृत्व संस्थाले यस लगत्तै अन्य जिल्लाहरुमा पनि छिट्टै ट्यालेन्ट हन्टको आयोजना गर्ने नेतृत्व संस्थाका फाउन्डर तथा सिइओ सुरेन्द्र चलाउनेले जानकारी दिए।